BLOG JE POZASTAVENÝ (dlouhodobě)

Prosinec 2011

Šťastný nový rok

31. prosince 2011 v 15:36 | *LuC!k*
(staré ale stejně hezké)

Ciao!Dneska je poslední den v roce tak jsem vám přišla popřát (ještě jednou) ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!Ať máte pevné zdraví (které je nejdůležitější) a taky ať se vám splní vše po čem toužíte ;)
Když jsem sem tedy už zavítala,tak jsem si prošla i blog a koukla jsem se na nové komentáře.Docela mě zarazilo co někteří lidé dělají.Tenhle blog je sice neaktivní ale to neznamená že tu můžete spamovat.A taky jeho autorské právo (ať je to můj obrázek nebo příběh) stále platí.Takže to prosím respektujte.

A dál?...A dáál?

2. prosince 2011 v 19:19 | *LuC!k* |  Blog
http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/336/9/5/d_of_all_numerals_by_gentleraininblue-d4hwzoy.jpg
Nevím jak to říct...ale...BAF! :P
Zase se ohlašuji,koukám že je to tu ,,chcíplé".Ale nikterak z toho nešílím.Holt, už jsem zase o rok chytřejší a už nejsem tak ,,megááácky" šiblá jako kdysi.Popravdě řečeno teď vůbec netuším co se děje ve světě sims a co je nejnovější novinka.Proč?Nemám na to čas.A kdybych měla mě je to fuk protože mi nejde CD-rom a já nemám nainstalovaný sims.Takže se ,,spokojuji" a beru jako náhradu The sims social na FB.Ale to není nic moc no.
Myslím že i tak tu mám slušný základ pro naprosté nováčky.Jsou to staré vymoženosti,ale stále užitečné.Tak jenom doufám že ty odkazy budou fungovat.Holt, takhle dopadá blog člověk který nemá silnou vůli.
Tak budiž Ti, ty andělská tlamo, dáno světlo životů....ne jen blafuji :D Prostě vám chci popřát hezkého Mikuláše,Vánoční svátky a Silvestr :* Jenom aby jste věděli že jsem na vás úplně nezapoměla! :))