BLOG JE POZASTAVENÝ (dlouhodobě)

Srpen 2012

Doporučení: The sims Medieval

25. srpna 2012 v 18:49 | *LuC!k* |  The Sims Medieval
http://www.gameplanet.cz/download/clanky/3790-the_sims_medieval.png
Ahoj!Nedávno jsem si nainstalovala The sims Medieval, a řeknu vám, čumím! Na tuhle hru jsem se hodně těšila a nezkalamala mě. Bohužel jako velké mínus u téhle hry vidím, že není v češtině. Všichni byli tak líní, že se jim to nechtělo překládat. Takže všechny texty co tam jsou, musíte si překládat. Myslela jsem si, že mě, jako velké neangličtinářce to bude dělat hodně velké problémy a že budu muset každých 10 minut stopovat a hledat ve slovníku nebo na netu, kde co znamená. Naštěstí nějak zázrak jsem většinu toho chápala. Takže to není až tolik o tom, jak moc dobře umíte angličtinu, ale o tom jak dobře umíte odvozovat a doplňovat si slova/věty které nevíte.
Na moji smůlu mám špatnou grafickou kartu, takže u mě je grafika až úděsná a někdy to vypadá že je to malované v Malování ale já už jsem zvyklá. Hra mu jede rychle, neseká se, v tomhle nevidím žádný problém. Až u ovládání hry, že někdy je problém podívat se někam kam chcete, jenže nemůžete přes stromy/domy/střechu/atd., to mě ze začátku hodně vytáčelo ale chce to pozkoušet a určitě se dá najít nějaký způsob jak to udělat.
Hra se hraje skvěle, začínáte s králem/královnou a rozvíjíte svoje králoství. Hra má děj (plnění úkolů), který se stále vyvíjí takže se nebojte, že se budete nudit. Musíte plnit úkoly a po splnění za to dostane nějaké body, a za ty si můžete kupovat další postavy a jejich domy. Můžete si dál ,,koupit": rytíře,špióna,kouzelníka,doktora,obchodníka,...atd. Přijímáte úkoly, je jich tam na výběr tak 8, vybere si ským ten úkol chcete plnit. Ze začátku hrajete pouze s jednou osobou, a dále jak se hra bude rozvíjet hrajete s 2, a dále (jsem se ještě nedostala ale myslím si) 3,4,....
Hrady, hradby, domy, ... všechno je krásně udělané a budete koukat, co vám vyroste za budovu. Jsou tu naprosto úchvatné věci, které si můžete koupit (trůn, sochy, nádherné postele, altáře, obrazy přes celou zeď...ale záchod nečekejte!) Můžete si tak vytvořit hrad podle svého.
Občas mě štvalo že simíci dlouho spí. Tedy mají jen dvě potřeby. Jíst a spát. A někdy to spaní zabírá hodně času a i když mám hru zrychlenou na nejvyšší rychlost, trvá to dost dlouho. Taky máte hlavní úkol, a denní úkol. Hlavní úkol plníte v té hře, což je třeba svatba, naučit se rybařit, atd. a to plníte dokud to nesplníte. Pak máte dva denní úkoly, ty už jsou lehčí. Na splnění úkolu máte nějaký čas 10h,8h,...herního času. Takže někdy máte plnit klidně i šest úkolů najednou. Ale dá se to! Za každé splnění úkoly dostáváte několik XP. A to vás posouvá výš a výš v ,,kariéře". Takže třeba: Rytíř lvl. 5. Levely vám odemykají nové možnosti, které se svojí postavou můžete dělat.
Už nevím co bych ještě dodala, asi to, že tahle hra mě vážně zaujala a že vám ji DOPORUČUJU :)


Třpytivé šaty

25. srpna 2012 v 18:09 | *LuC!k* |  Sims 3 dowlndy

The sims 3 PS cheaty

14. srpna 2012 v 18:20 | *LuC!k* |  The sims 3
Cheat mode:
Hold R1 + R2 + L1 + L2 at starting menu.

Easy money:

To easily earn money, have your sim write novels on the computer. Fiction novels take the least amount of time, but will not bring you the most Simoleons. Romance novels will earn you the most Simoleons. After maxing out the "Writing" skill, you can make as much as 40,000 Simoleons every week.

Same day refunds:

After purchasing an item, you can get a full refund as long as you sell it the same day.